więcej

Wielka frajda w Małej Cerkwicy - Sunrise Dzieciom 2011

19 grudnia 2011 | Małgorzata Kucharska
Ocena 4/5 (11 głosów)


Nie mamy brody, wesołego czerwononosego  renifera ani nawet sań (nie licząc tych z napędem na cztery koła). Nie mieszkamy za kołem podbiegunowym. Ale i w tym roku podjęliśmy wyzwanie pomocy Gwiazdorowi w ramach akcji Sunrise Dzieciom.


Trafiła do nas lista życzeń od dzieci z Domu Dziecka w Małej  Cerkwicy. Placówka jest filią Domu Dziecka w Więcborku i istnieje od października tego roku. Ma pod opieką 29 dzieci, z których większość trafiła do ośrodka opiekuńczego po raz pierwszy. Mieliśmy więc świadomość, że ta Gwiazdka jest dla nich wyjątkowo ważnym – i trudnym – przeżyciem.


Ze względu na zlokalizowanie placówki w województwie kujawsko-pomorskim oraz wielkie zaangażowanie w akcję pracowników naszego Centrum Performance Marketing, to bydgoski oddział stał się epicentrum gorączkowych, wesołych przygotowań: zakupów, pakowania i przygotowania paczek zgodnie z życzeniami dzieci. Wyzwania stojące przed Gwiazdorem były zróżnicowane – dominowała motoryzacja (im mniejsze dziecko, tym większe auto :-) ), lalki, interaktywne zabawki, fajne ciuchy i gadżety niezbędne dla nastolatków. Dzięki dobrze zorganizowanej eskapadzie po sklepach udało nam się spełnić wszystkie marzenia (poza jednym życzeniem czegoś, czego w żadnym sklepie kupić się nie da…)


Kiedy pod choinką zgromadziliśmy wszystkie zakupy, w ruch poszły nożyczki, etykietki, torby, kolorowy papier, taśmy, kokardki, klej i … inwencja artystyczna.


Przy okazji okazało się, że mimo wieku 18+ wszystkie bydgoskie elfy zaangażowane w Sunrise Dzieciom skrycie lubią zabawki:-) Panowie na przykład szybko zaaferowali się samolotami na pilota i wyścigówkami, a wszystko to, okraszone opowieściami o Gwiazdkach we własnych rodzinnych domach, zdecydowało o niezapomnianej atmosferze. Pod firmową choinką wszystkim udzieliła się świąteczna gorączka przygotowań.


Praca na co dzień, małe cuda od święta – mamy nadzieję, że wywołaliśmy dużo radości w dzieciach z ośrodka w Małej Cerkwicy. Odwiedziliśmy placówkę 18 grudnia. Spotkanie rozpoczęliśmy wspólnym kolędowaniem z mieszkańcami wsi, którzy zorganizowali spotkanie gwiazdkowe dla dzieci z Domu, by przyjąć je w swojej społeczności. Gwiazdor przybył chwilkę później – nie miał szans w starciu z uradowanymi maluchami – musiał zapomnieć o uporządkowanym rozdzielaniu paczek:-)


Nie rzeczy są ważne, ale mamy nadzieję, że gwiazdkowe podarunki dały im chwilę beztroskiej, radosnej zabawyy. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie i własnoręczne wypieki oraz anioły wykonane przez dzieci - wyszliśmy z Domu Dziecka w Małej Cerkwicy mocno obdarowani.


My zostaliśmy obdarowani spontaniczną radością dzieci – zapraszamy do krótkiej relacji filmowej i fotograficznej z wizyty w Małej Cerkwicy i kulis przygotowań Gwiazdora:Pakowanie licznych pojazdów i innych dziecięcych akcesoriów zaczęło się kilka dni przed godziną zero...Prezenty trafiły pod właściwą choinkę – do Domu Dziecka w Małej Cerkwicy. Mały czujny obserwator wypatrzył właśnie Gwiazdora...Sunrise Dzieciom 2011 za nami – Wesołych Świąt i bogatego Gwiazdora w naszych domach!

Tagi: brak


Poprzednie wpisy:

 • Czarny koń polskiej gospodarki

  ...2007-2009. Wartość firmy została obliczona przy pomocy tzw. metody szwajcarskiej, syntetyzującej metodę majątkową i dochodową. W "Diamentach..." znalazły się firmy wszystkich branż i sektorów ze wszystkich regionów Polski...

 • Wyższe pozycje = więcej zapytań dla Opi Poland

  ...Efektem pracy SEM Managera, pozycjonera, SEO Copywritera była widoczność strony w top10 w naturalnych wynikach na 5 z 6 promowanych fraz. Dzięki Sunrise System firma rozpoczęła również swoją aktywność w mediach społecznościowych, zyskując zupełnie nowy kanał kontaktu z klientami...

 • Wyżej, mocniej, lepiej – tak to robi Sunrise System

  ...Z kolei w linkach sponsorowanych umożliwiliśmy naszym Klientom łączenie w dogodne dla nich kombinacje trzech Pakietów (Mini, Standard i Premium) i trzech strategii (Oszczędnościowej, Optymalnej i Agresywnej). W efekcie daliśmy przedsiębiorcom narzędzie reklamowe, dzięki któremu ich widoczność w wyszukiwarkach jest nie do podważenia...

 • Targi Pracy i Kariery na WSNHiD

  W dniach 6-7 kwietnia mieliśmy okazję spotkać się ze studentami i absolwentami poszukującymi pracy na Targach Pracy w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Kogo poszukiwaliśmy na Targach i poszukujemy jako pracodawca?...

 • Błysnąć jak "Diament Forbesa"

  ...Na liście tegorocznych Diamentów znalazły się firmy o największym przeciętnym wzroście wartości (minimum 15%). Co istotne, oceniano genezę wyniku – w celu wyeliminowania z rankingu firm, dla których wzrost miał charakter sezonowy, jednorazowy czy był wynikiem zdarzeń nadzwyczajnych...

Komentarze (1):

Rafał Łucki | Dnia: 2011-12-21 o godz. 20:06:03

Świetny pomysł. Wiele radości. Tak trzymać!

Dodaj komentarz:

Imię i nazwisko:
E-mail (niepublikowany):
Strona WWW:
Treść:
Kod z obrazka: