więcej

Wielka frajda w Małej Cerkwicy - Sunrise Dzieciom 2011

19 grudnia 2011 | Małgorzata Kucharska
Ocena 3.9/5 (10 głosów)


Nie mamy brody, wesołego czerwononosego  renifera ani nawet sań (nie licząc tych z napędem na cztery koła). Nie mieszkamy za kołem podbiegunowym. Ale i w tym roku podjęliśmy wyzwanie pomocy Gwiazdorowi w ramach akcji Sunrise Dzieciom.


Trafiła do nas lista życzeń od dzieci z Domu Dziecka w Małej  Cerkwicy. Placówka jest filią Domu Dziecka w Więcborku i istnieje od października tego roku. Ma pod opieką 29 dzieci, z których większość trafiła do ośrodka opiekuńczego po raz pierwszy. Mieliśmy więc świadomość, że ta Gwiazdka jest dla nich wyjątkowo ważnym – i trudnym – przeżyciem.


Ze względu na zlokalizowanie placówki w województwie kujawsko-pomorskim oraz wielkie zaangażowanie w akcję pracowników naszego Centrum Performance Marketing, to bydgoski oddział stał się epicentrum gorączkowych, wesołych przygotowań: zakupów, pakowania i przygotowania paczek zgodnie z życzeniami dzieci. Wyzwania stojące przed Gwiazdorem były zróżnicowane – dominowała motoryzacja (im mniejsze dziecko, tym większe auto :-) ), lalki, interaktywne zabawki, fajne ciuchy i gadżety niezbędne dla nastolatków. Dzięki dobrze zorganizowanej eskapadzie po sklepach udało nam się spełnić wszystkie marzenia (poza jednym życzeniem czegoś, czego w żadnym sklepie kupić się nie da…)


Kiedy pod choinką zgromadziliśmy wszystkie zakupy, w ruch poszły nożyczki, etykietki, torby, kolorowy papier, taśmy, kokardki, klej i … inwencja artystyczna.


Przy okazji okazało się, że mimo wieku 18+ wszystkie bydgoskie elfy zaangażowane w Sunrise Dzieciom skrycie lubią zabawki:-) Panowie na przykład szybko zaaferowali się samolotami na pilota i wyścigówkami, a wszystko to, okraszone opowieściami o Gwiazdkach we własnych rodzinnych domach, zdecydowało o niezapomnianej atmosferze. Pod firmową choinką wszystkim udzieliła się świąteczna gorączka przygotowań.


Praca na co dzień, małe cuda od święta – mamy nadzieję, że wywołaliśmy dużo radości w dzieciach z ośrodka w Małej Cerkwicy. Odwiedziliśmy placówkę 18 grudnia. Spotkanie rozpoczęliśmy wspólnym kolędowaniem z mieszkańcami wsi, którzy zorganizowali spotkanie gwiazdkowe dla dzieci z Domu, by przyjąć je w swojej społeczności. Gwiazdor przybył chwilkę później – nie miał szans w starciu z uradowanymi maluchami – musiał zapomnieć o uporządkowanym rozdzielaniu paczek:-)


Nie rzeczy są ważne, ale mamy nadzieję, że gwiazdkowe podarunki dały im chwilę beztroskiej, radosnej zabawyy. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie i własnoręczne wypieki oraz anioły wykonane przez dzieci - wyszliśmy z Domu Dziecka w Małej Cerkwicy mocno obdarowani.


My zostaliśmy obdarowani spontaniczną radością dzieci – zapraszamy do krótkiej relacji filmowej i fotograficznej z wizyty w Małej Cerkwicy i kulis przygotowań Gwiazdora:Pakowanie licznych pojazdów i innych dziecięcych akcesoriów zaczęło się kilka dni przed godziną zero...Prezenty trafiły pod właściwą choinkę – do Domu Dziecka w Małej Cerkwicy. Mały czujny obserwator wypatrzył właśnie Gwiazdora...Sunrise Dzieciom 2011 za nami – Wesołych Świąt i bogatego Gwiazdora w naszych domach!

Tagi: brak


Poprzednie wpisy:

 • Reklama w internecie - czas start!

  ...O wszystkim tym, czym zajmuje się nasza firma. Czyli o Google AdWords, pozycjonowaniu, wiadomościach ze świata SEO i wyszukiwarek internetowych, prostych poradach dotyczących pozycjonowania oraz o informacjach związanych z marketingiem internetowym i reklamą w Internecie...

 • Sunrise System po raz 5. w gronie 500 najdynamiczniejszych firm regionu EMEA

  ...Nominacją do zestawienia w skali EMEA jest wyróżnienie w rankingu regionalnym - Sunrise System znalazła się w 2013 roku (równiez po raz 5.) gronie Deloitte Technology Fast 50 Central Europe - najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Deloitte.co.uk/fast500emea, Deloitte.com/fast500...

 • Targi Pracy i Kariery na WSNHiD

  ...Kogo poszukiwaliśmy na Targach i poszukujemy jako pracodawca? Słów kilka na ten temat dziennikarzowi poznańskiej TVP powiedział Kierownik Działu Handlowego, Maciej Borowiak (nagranie warto śledzić od 7 minuty;-) ):...

 • Kolejny specjalista Google Analytics

  Zespół certyfikowanych analityków Sunrise System zasilił kilka dni temu kolejny specjalista. Machura, SEM Menedżer specjalizujący się w zarządzaniu dużymi strategiami reklamowymi w wyszukiwarkach i monitorowaniu ich efektów, z niemal stuprocentowym wynikiem zdał egzamin Google Analytics Individuals Qualification...

 • Sunrise System Liderem Innowacji i Rozwoju

  ...Edycja wielkopolska to kolejny program o charakterze konkursowym, w którym firma Sunrise System sp. z o.o. została wyróżniona - tym razem zostaliśmy nagrodzeni w kategorii Dynamicznie rozwijająca się firma. Badaniu poddano przychody oraz zysk netto firmy za lata 2007 - 2009...

Komentarze (1):

Rafał Łucki | Dnia: 2011-12-21 o godz. 20:06:03

Świetny pomysł. Wiele radości. Tak trzymać!

Dodaj komentarz:

Imię i nazwisko:
E-mail (niepublikowany):
Strona WWW:
Treść:
Kod z obrazka: