więcej

Wielka frajda w Małej Cerkwicy - Sunrise Dzieciom 2011

19 grudnia 2011 | Małgorzata Kucharska
Ocena 3.9/5 (10 głosów)


Nie mamy brody, wesołego czerwononosego  renifera ani nawet sań (nie licząc tych z napędem na cztery koła). Nie mieszkamy za kołem podbiegunowym. Ale i w tym roku podjęliśmy wyzwanie pomocy Gwiazdorowi w ramach akcji Sunrise Dzieciom.


Trafiła do nas lista życzeń od dzieci z Domu Dziecka w Małej  Cerkwicy. Placówka jest filią Domu Dziecka w Więcborku i istnieje od października tego roku. Ma pod opieką 29 dzieci, z których większość trafiła do ośrodka opiekuńczego po raz pierwszy. Mieliśmy więc świadomość, że ta Gwiazdka jest dla nich wyjątkowo ważnym – i trudnym – przeżyciem.


Ze względu na zlokalizowanie placówki w województwie kujawsko-pomorskim oraz wielkie zaangażowanie w akcję pracowników naszego Centrum Performance Marketing, to bydgoski oddział stał się epicentrum gorączkowych, wesołych przygotowań: zakupów, pakowania i przygotowania paczek zgodnie z życzeniami dzieci. Wyzwania stojące przed Gwiazdorem były zróżnicowane – dominowała motoryzacja (im mniejsze dziecko, tym większe auto :-) ), lalki, interaktywne zabawki, fajne ciuchy i gadżety niezbędne dla nastolatków. Dzięki dobrze zorganizowanej eskapadzie po sklepach udało nam się spełnić wszystkie marzenia (poza jednym życzeniem czegoś, czego w żadnym sklepie kupić się nie da…)


Kiedy pod choinką zgromadziliśmy wszystkie zakupy, w ruch poszły nożyczki, etykietki, torby, kolorowy papier, taśmy, kokardki, klej i … inwencja artystyczna.


Przy okazji okazało się, że mimo wieku 18+ wszystkie bydgoskie elfy zaangażowane w Sunrise Dzieciom skrycie lubią zabawki:-) Panowie na przykład szybko zaaferowali się samolotami na pilota i wyścigówkami, a wszystko to, okraszone opowieściami o Gwiazdkach we własnych rodzinnych domach, zdecydowało o niezapomnianej atmosferze. Pod firmową choinką wszystkim udzieliła się świąteczna gorączka przygotowań.


Praca na co dzień, małe cuda od święta – mamy nadzieję, że wywołaliśmy dużo radości w dzieciach z ośrodka w Małej Cerkwicy. Odwiedziliśmy placówkę 18 grudnia. Spotkanie rozpoczęliśmy wspólnym kolędowaniem z mieszkańcami wsi, którzy zorganizowali spotkanie gwiazdkowe dla dzieci z Domu, by przyjąć je w swojej społeczności. Gwiazdor przybył chwilkę później – nie miał szans w starciu z uradowanymi maluchami – musiał zapomnieć o uporządkowanym rozdzielaniu paczek:-)


Nie rzeczy są ważne, ale mamy nadzieję, że gwiazdkowe podarunki dały im chwilę beztroskiej, radosnej zabawyy. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie i własnoręczne wypieki oraz anioły wykonane przez dzieci - wyszliśmy z Domu Dziecka w Małej Cerkwicy mocno obdarowani.


My zostaliśmy obdarowani spontaniczną radością dzieci – zapraszamy do krótkiej relacji filmowej i fotograficznej z wizyty w Małej Cerkwicy i kulis przygotowań Gwiazdora:Pakowanie licznych pojazdów i innych dziecięcych akcesoriów zaczęło się kilka dni przed godziną zero...Prezenty trafiły pod właściwą choinkę – do Domu Dziecka w Małej Cerkwicy. Mały czujny obserwator wypatrzył właśnie Gwiazdora...Sunrise Dzieciom 2011 za nami – Wesołych Świąt i bogatego Gwiazdora w naszych domach!

Tagi: brak


Poprzednie wpisy:

 • Kreatywna przestrzeń nie tylko w Google

  ...Właściciele najbardziej popularnej wyszukiwarki internetowej dbają o to, aby w każdej siedzibie stworzyć warunki sprzyjające kreatywności. Googlersi sami przyznają, że do takiego biura aż chce się przychodzić...

 • Czy spełniamy obietnice dawane klientom?

  ...Co mogło wpłynąć na wysokie oceny jakości obsługi klienta w naszej firmie? W 2010 roku wprowadziliśmy wiele innowacji produktowych, procesowych i organizacyjnych, jednocześnie inwestując wiele energii w rozwijanie struktur odpowiedzialnych za opiekę nad naszymi klientami - stworzyliśmy Dział Obsługi Posprzedażowej i Zarządzania Relacjami z Klientem, odpowiedzialny za dbałość o satysfakcję naszych klientów ze świadczonych usług, reagowanie na wszelkie pytania, sugestie czy wątpliwości...

 • Polska czołówka bez zmian!

  ...Sunrise System wyróżniony po raz kolejny za dynamikę wzrostu przychodów Warto zauważyć, że audyt w rankingu Deloitte Technology Fast Central Europe 2010 opiera się na porównaniu dynamiki lat 2005 - 2009. Dynamika wzrostu Sunrise System sp. z o.o. w rankingu jest niższa, niż byłaby, gdyby rok 2005 – kiedy odnotowaliśmy 3-krotny wzrost przychodów - był dla nas słabszy...

 • Czarny koń polskiej gospodarki

  ...W tegorocznym rankingu, uwzględniającym wielkopolskie firmy w określonym przedziale przychodów Sunrise System sp. z o.o. zajęła 3. miejsce, z przeciętnym wzrostem wartości za lata 2007-2009 szacowanym na poziomie 142,8% . Przy szacowaniu wartości firm autorzy rankingu kierowali się kilkoma kryteriami: ...

 • Ars Meble – wieloletnie tradycje i nowoczesne rozwiązania

  ...Obecni właściciele Ars Meble postawili również na nowoczesną komunikację z Klientem. Aby oferta firmy mogła dotrzeć do najdalszych zakątków Polski, w 2007 roku Ars Meble uruchomiło stronę www.arsmeble.pl, która funkcjonuje również jako sklep internetowy...

Komentarze (1):

Rafał Łucki | Dnia: 2011-12-21 o godz. 20:06:03

Świetny pomysł. Wiele radości. Tak trzymać!

Dodaj komentarz:

Imię i nazwisko:
E-mail (niepublikowany):
Strona WWW:
Treść:
Kod z obrazka: